Medicine Conference Consulting

Medicine Conference Consulting to firma specjalizująca się w organizacji najwyższej jakości kongresów, szkoleń, zjazdów oraz konferencji naukowych na terenie całego kraju.

Organizowane przez nas spotkania naukowe to kompleksowo i profesjonalnie przygotowane imprezy, gdyż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zawsze spełniając oczekiwania i życzenia organizatora merytorycznego.

Zakres naszych usług:

 • Skonstruujemy i rozliczymy budżet;
 • Przygotujemy plany działań promocyjnych imprezy;
 • Poprowadzimy rejestrację uczestników;
 • Wybierzemy najlepsze miejsce spotkania oraz zadbamy o catering w trakcie konferencji jak i imprez dodatkowych;
 • Zadbamy o sprzęt techniczny oraz o oprawę plastyczną konferencji;
 • Przygotujemy transport dla wykładowców i transfery dla uczestników;
 • Zadbamy o dodatkowe atrakcje;
 • Zorganizujemy wystawę i część targową.

Program merytoryczny i finansowanie

Opracujemy i dostosujemy program do części merytorycznej, wraz z budżetem. Zadbamy o wpływ opłat za udział w spotkaniu oraz wystawienie faktur dla uczestników. Po kongresie przedstawimy szczegółowy raport finansowy.

W miarę potrzeb zadbamy o znalezienie sponsorów konferencji i imprez towarzyszących.

Organizacja imprezy i recepcja

Nasza prace rozpoczynamy na wiele miesięcy przed spotkaniem. Rozpoczynamy od przygotowania i rozesłania materiałów informacyjnych i promocyjnych do potencjalnych uczestników. Od tego momentu służymy pomocą wszystkim zainteresowanym.

W miarę nadsyłania zgłoszeń zbieramy je i prowadzimy rejestrację a w dniu rozpoczęcia kongresu poprowadzimy recepcję. Uczestnicy otrzymują od nas przygotowane specjalnie na spotkanie materiały naukowe, identyfikatory oraz certyfikaty.

Lokalizacja

Zaproponujemy Państwu najlepsze miejsca do organizacji spotkań. Zadbamy o wyposażenie go w profesjonalny sprzęt audiowizualny stosownie do potrzeb programowych oraz zadbamy o wysokiej jakości transmisję dźwięku i obrazu. Oferujemy również organizację tłumaczeń symultanicznych.

Kompleksowo zorganizujemy sesje posterowe.

Nasi wykwalifikowani technicy zadbają o to, aby obrady przebiegały sprawnie i bez zakłóceń technicznych.

Sprzęt techniczny i wystrój spotkań

Kompleksowo przygotujemy sale oraz zadbamy o wszelkie techniczne aspekty podczas konferencji.

Przygotowany przez nas sprzęt audiowizualny dobierany jest zawsze do potrzeb prelegentów wraz ze szczególnym uwzględnieniem technicznych kompatybilności i właściwej konfiguracji.

Zakwaterowanie

Z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwujemy miejsca noclegowe. Udostępnimy je uczestnikom konferencji w atrakcyjnych cenach dzięki stałym umowom z hotelami. W dniu przyjazdu uruchomimy gorąca linię telefoniczną, aby być w stałym kontakcie z recepcją hoteli. Dzięki temu każdy otrzyma dokładnie taki pokój, jaki zamawiał.

W dniu przyjazdu uczestników zorganizujemy punkty informacyjne w hotelach.

Catering

Zatroszczymy się o wyżywienie uczestników konferencji, zarówno podczas trwania spotkań (przerwy kawowe obiady)jak również podczas imprez towarzyszących i kolacji. Szczególnie ważnych gości zaprosimy do przygotowanego VIP-roomu.

Dojazd i transport dla prelegentów i uczestników

Zadbamy o wygodną podróż prelegentów i kluczowych uczestników. Zakupimy i prześlemy bilety lotnicze bądź kolejowe. Zorganizujemy transfery z lotniska lub stacji kolejowej do miejsc odbywania się konferencji.

Zapewnimy transfery wszystkich uczestników z hoteli na konferencje, jak również w razie potrzeby zorganizujemy, zarezerwujemy i oznakujemy parkingi.

Program artystyczny i imprezy dodatkowe

Przygotujemy atrakcyjny program towarzyszący, który na długo pozostanie w pamięci Państwa gości.

Zaprojektujemy atrakcyjne wycieczki turystyczne tak aby. Wszyscy goście będą mogli poznać atrakcje regionu Ponadto zorganizujemy czas wolny dla osób towarzyszących.

Oprawa wizerunkowa

Przygotowujemy plastyczny wizerunek kongresu: logo, plakaty wielkoformatowe, oznakowanie i banery. Przygotujemy i wydrukujemy informacyjne, program oraz materiały naukowe i zajmiemy się ich dystrybucją. Zadbamy o oznakowanie miejsca spotkania.

Wykonamy galanterię kongresową: indywidualne identyfikatory, certyfikaty oraz teczki konferencyjne. Nie zapomnimy o notesach, długopisach i pamiątkowych upominkach dla uczestników.

Wystawa i część targowa

Kompleksowo zorganizujemy powierzchnie wystawową lub imprezę targową. Przygotujemy hale lub namioty wystawiennicze. Zajmiemy się koordynacją rezerwacji powierzchni.

Opracujemy formularz zgłoszeniowy oraz regulamin wystawy. Dokumenty wraz z ofertą na zabudowę wraz z wyposażeniem dodatkowym roześlemy do potencjalnych wystawców.

W dniu przyjazdu wystawców będziemy, aby ich powitać, wskazać lokalizację i udzielić wszelkiej innej pomocy.

Dlaczego warto z nami pracować?

 • Oferujemy usługi kompleksowe i profesjonalne;
 • Zapewnimy indywidualne podejście do każdej organizowanej imprezy;
 • Współpraca z nami to oszczędność nie tylko czasu ale i pieniędzy;
 • Nasze doskonałe referencje to wynik pracy zespołu profesjonalistów;
 • Zadowoleni klienci to nasi długoletni partnerzy.

Tylko niektóre nasze Kongresy i Szkolenia

 • 19 konferencja plenarna Komitetu szefów Wojskowych Służb Medycznych NATO-COMEDS;
 • I Międzynarodowy Kongres Medycyny Morskiej Tropikalnej i Hiperbarycznej;
 • Szereg szkoleń Naukowych dla Sztabu Wojska Polskiego;
 • Szereg corocznych szkoleń dla CHIECH SA;
 • Cykliczne konferencje Naukowo-szkoleniowe z zakresu Medycyny podróży.